O nás

Naša advokátska kancelária vznikla z právneho oddelenia spoločnosti KPMG Slovensko, ktoré poskytovalo právne služby od roku 1995. Advokátska kancelária bola založená v roku 2004, a to z dôvodu nových pravidiel, ktoré vyžadujú oddelenie poskytovania právnych služieb od audítorských služieb.

V súčasnosti ponúkame domácim aj zahraničným klientom individuálne a komplexné právne služby pri ich obchodných aktivitách. Úzko spolupracujeme s ďalšími advokátskymi kanceláriami, ktoré boli v minulosti taktiež súčasťou siete právnych firiem KPMG, čo spája viac ako 2500 právnikov v 50 jurisdikciách na celom svete. Podobne ako naši klienti, aj my sme "internacionálni" a sme pripravení im poskytnúť komplexné právne poradenstvo v domácich aj medzinárodných vzťahoch na celom svete. Pripravujeme našim klientom riešenia, ktoré zodpovedajú ich požiadavkám a potrebám a naše služby sa snažíme neustále zdokonaľovať.

Náš tím je zložený z právnikov s vynikajúcou kvalifikáciou, plnou právnickou spôsobilosťou, osobnými kvalitami, schopnosťou tímovej práce a kreativity. V dôsledku toho môžeme našim klientom ponúknuť vysokokvalitné služby, poskytované v anglickom, slovenskom a nemeckom jazyku. Naši ľudia sa dohovoria tiež česky, francúzsky, španielsky a rusky.